L Carnitine banner
L Carnitine siparis

L-Carnitine Sporcu Gıdası‎

ENDER SARAÇ L CARNİTİNE

Ender Saraç, ülkemizin en etkili ve uzman beslenme uzmanlarından ve diyetisyenlerinden biridir. Hekim olan Saraç, uzmanlık alanı olarak zayıflama ve sağlıklı beslenmeyi seçmiştir. Etkili ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Uzmanın önerilerinden faydalanan ve sağlıklı şekilde zayıflayan birçok kişi bulunmaktadır. Ender Saraç L Carnitine ürünüyle bu kez karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün tamamen bitkisel içeriklerden hazırlanmaktadır.

l-carnitineTam anlamıyla bir dengeli beslenme ve sağlıklı zayıflama ürünüdür. Kesinlikle, ilaç olmayıp, doğal bir gıda takviyesidir. Kapsül şeklinde hazırlanmıştır. Doğal bir yağ yakıcıdır. Fazla kiloların atılmasında ve bölgesel zayıflama anlamında oldukça etkili bir üründür. Üstelik bu ürünü kullanırken spor yapmanıza da gerek bulunmamaktadır. Ancak, sağlıklı bir diyet ve düzenli spor programı çok iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Ender Saraç L Carnitine ürünü, termojenik özellik taşımaktadır. Bu sayede, vücuttu ısı arttırıcı bir özellik etki etmektedir. Vücudun yağ yakma mekanizmasını artıran özellikleri bulunmaktadır. Bu şekilde çok hızlı zayıflama sağlanmaktadır. Yağların, özellikle bölgesel yağlanmanın yok edilmesi söz konusu olacaktır. Ürün, düzenli şekilde kullanıldığında, hızla yağları yakar, enerjiye çevirir ve aynı zamanda kasların gelişmesini sağlar. Öte yandan, midenin açlık çekmesi de önlenir. Tok tutar ve aç kalma hissi azalır. İştahı kesme özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda, zayıflamanın yanında, tansiyon dengelenmesinde, bağırsak faaliyetlerinin düzenlenmesinde çok önemli şekilde katkıları bulunmaktadır.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategoriler

Son Yorumlar

Yer imleri


footer bilgi